house painter and decorator in west Tehran

گروه پارس پینتر( house painter and decorator in west Tehran) آمادگی خود را جهت خدمت رسانی به همشهریان تهرانی عزیز که در غرب تهران سکونت دارند اعلام می دارد، شما می توانید با اطمینان کامل کار نقاشی ساختمان و دکوراسیون منزل خود را به ما بسپارید چرا که این گروه از افراد باسابقه و با تجربه در این زمینه که کارنامه های درخشانی دارند تشکیل شده است.

در این که دکوراسیون یک کار کاملا تخحصصی می باشد هیچ شکی نیست که در نتیجه به زیبایی هر  چه بهتر خانه نیز منجر می شود.

house-painting

همچنین یک دکوراسیون خوب و عالی در روحیه ساکنین آن خانه نیز تاثیر مستقیم دارند. در ضمن هدف از نقاشی ساختمان جلوگیری و محافظت از ساختمان در برابر آسیب دیدگی و خوردگی و از بین رفتن آن می باشد.

پس با توجه به مطالب بالا به قول معروف کار را باید به کاردان سپرد ما نیز در گروه پارس پینتر پاسخگوی نیاز شما در نقاشی ساختمان و دکوراسیون با بهترین و مورد اعتمادترین نیروها در خدمت شما می باشیم.

house painter and decorator in west Tehran

مناطق غرب تهران

ما در این گروه توانایی خدمت رسانی به همه مناطق تهران را داریم علی الخصوص غرب تهران که شامل مناطق ونک – آزادی – پونک – جنت آباد و … می باشد.

در گروه پارس پینتر چیزی که برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است تحویل یک خانه زیبا به همراه یک لبخند از مشتری می باشد.

لبخندتان کافی است …

قیمت نقاشی و دکوراسیون

قیمت نقاشی ساختمان نیز به عوامل گوناگونی بستگی دارد از نوع رنگ گرفته تا زیرسازی کار و …. جهت استعلام قیمت و سفارش می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

ابوالفضل طالبی

۰۹۱۲۰۵۷۳۱۷۲

۰۲۱-۲۲۸۸۷۶۸۲