ارائه خدمات نقاشی ساختمان کرج

شهرستان کرج یکی از کلان شهرهای استان البرز می باشد.نقاشی ساختمان کرج از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که کرج جزء شهرهای پرجمعیت و مدرن نیز هست و امروزه با پیشرفت چشمگیری در آن روبه رو هستیم . همانطور که می دانید با افزایش جمعیت و تقاضای بالا برای مسکن باعث می شود با توجه به آن مشاغلی نیز در کنار آن  بوجود بیاید که نقاشی ساختمان از مهمترین انها می باشد.

اگر شما در کرج زندگی می کنید و نیاز به نقاشی ساختمان دارید می توانید اول از گروه پارس پینتر بصورت رایگان مشاوره نقاشی ساختمان بگیرید(09120573172) ، تا با اساتید ما برای نقاشی ساختمان مشورت گرفته و در صورتی که نیاز به این کار داشتید در صورت تمایل می توانیدسفارش کار نقاشی و رنگ آمیزی خود را به نقاشی ساختمان کرج گروه پارس پینتر بسپارید.

گروه پارس پینتر در نقاشی ساختمان کرج نیز از اساتید متخصص و مجرب و کاردرست تشکیل شده است که نقاشی ساختمان شما را با این اساتید که هر کدام سابقه چند ساله در این حرفه دارند را به سرانجام خواهند رساند. مطمئن باشید این گروه با کار عالی خود لبخند را به لبان شما می نشانند و رضایت شما را به طور کامل جلب خواهند کرد اگر باور ندارید فقط کافیه تماس بگیرید و کار خود را به ما بسپارید.

تلفن تلفن

نقاشی ساختمان کرج - پارس پینتر

معرفی نقاشی ساختمان در کرج

نقاشی ساختمان در کرج در انواع حوزه ها انجام می شود. این کار توسط نقاشان دوره دیده و با تجربه به بهترین شیوه ی ممکن انجام می شود. اگر در فکر بازسازی و نقاشی نمای بیرون ساختمان و رنگ نما هستید می توانید با بهترین نقاش ساختمان کرج در شرکت نقاشی ساختمان پارس پینتر تماس گرفته و تمام کارهای بازسازی، نقاشی، رنگ و روغن را به این مرکز بسپارید. در این مجموعه انواع نقاشی از ساده و ارزان گرفته تا نمونه های مدرن و پیچیده قابل انجام است.

درباره نقاشی ساختمان در کرج و قیمت های به صرفه آن بیشتر بدانید.

بی شک یکی از عناصری که در دکوراسیون داخلی نقش بسزایی دارد، نقاشی ساختمان است. دیوارهای ساختمان ها پس از مدتی نیاز به رنگ و ترمیم دارند. رنگ و نقاشی ساختمان نیازمند تجربه و دانش کافی است تا بتوان نتیجه کاری دلخواه و زیبا را ببینیم. در کرج نقاشی ساختمان با انواع رنگ ها به صورت تخصصی انجام می شود و شما در هر محدوده ای از شهر کرج باشید می توانید از خدمات نقاشی ساختمان در کرج بهره مند شوید. در زیر بیشتر با انواع نقاشی ساختمان و نحوه ی انجام این کار بیشتر آشنا می شویم.

نقاشی ساختمان کرج

ویژگی های رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان مدرن در کرج

امروزه نوآوری ها در رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان در کرج به یک هنر تبدیل شده است و نقاشان ساختمان می کوشند تا با پیشنهادات به روز و زیبا نظر مشتریان را به خود جلب کنند از مهم‌ترین ویژگی های نقاش ساختمان ماهر استفاده از رنگ و طرح مناسب با توجه به مکان مورد نظر است. استفاده از رنگ های ساده و ارزان و با کیفیت بالا برای مکان های عمومی نظیر مدارس و مهدکودک ها و استفاده از رنگ هدی باکیفیت بالاتر برای منازل تماماً به هنر و تجربه نقاش ساختمان در کرج برمی گردد.

برای دریافت ویژگی ها و نتایج مطلوب قبل از نقاشی حتماً زیر سازی های لازم انجام شود تا رنگ مورد نظر به خوبی روی سطح قرار گیرد و به مرور کیفیت خود را از دست ندهد.

 

جدیدترین مدل های نقاشی ساختمان در کرج

وقتی می خواهیم مدل های جدید نقاشی ساختمان در کرج را انتخاب کنیم شاید در وهله ی اول به دنبال رنگ های همیشگی کرم و سفید برویم. اما امروزه نقاش ساختمان به شما ترکیب رنگ های زیبایی را متناسب با سلیقه ی شما پیشنهاد می کند که می تواند بسیار شادتر و لذت بخش از رنگ های همیشگی باشد. در نمونه های جدید نقاشی ساختمان از انواع رنگ کنیتکس یا رنگ مخصوص نما برای نمای بیرونی ساختمانی استفاده می شود. ترکیب رنگ و کاغذ دیواری و ترکیب چندین رنگ متفاوت در اتاق ها و پذیرایی باعث شده است تا محیط داخلی از یکنواختی و یک رنگی خارج شود و به سلیقه ی افراد احترام گذاشته شود.

نقاشی سریع ساختمان در کرج، شبانه روزی و فوری

برخی از مخاطبان نقاشی ساختمان پارس پینتر افرادی هستند که نیاز به خدمات سریع و فوری نقاشی ساختمان در هر ساعت از شبانه روز را دارند. دلایل این افراد مواردی از قبیل:

 1. تحویل خانه های نوساز به مشتریان و خریدار
 2. نزدیک شدن به تاریخ ازدواج و آماده کردن خانه تازه خریداری شده یا اجاره ای
 3. تحویل خانه اجاره ای به مالک که باید طبق توافق مالک و مستاجر قبل از تحویل رنگ آمیزی شود.
 4. صدمه دیدن ساختمان اجاره ای برای چند روز که از دست کودکان بازیگوش در امان نمانده
 5. کمبود زمان برای برخی خانواده ها که همیشه میهمانی و مراسمات متفاوت دارند.
 6. رنگ آمیزی ادارت و سازمان ها در شبانه روز و حتی ایام تعطیل که بسیار متقاضی دارد.

بهترین شرکت نقاشی ساختمان کرج باید با تدابیر هوشمندانه کلیه تقاضا ها را پوشش دهد و هیچ سفارش عقب مانده نداشته باشد. در این صورت است که مشتریان بارها و بارها به آن ها مراجعه می کنند و همچنان درخواست خدمات با کیفیت دارند.

انواع رنگ های مورد استفاده در نقاشی ساختمان در کرج

با توجه به مکانی که قرار است نقاشی روی آن انجام گیرد رنگ مورد نظر انتخاب می شود. در نقاشی ساختمانی کرج انواع رنگ های روغنی، رنگ پلاستیک، آکرولیک، کنیتکس و … انجام می شود. معمولاً برای نمای ساختمان رنگ کنیتکس یا رنگ مخصوص نما استفاده می شود و کمتر از رنگ روغنی استفاده می شود و برای دیوارهای ساختمان بیشتر از رنگ آکرولیک استفاده می شود و رنگ روغنی منسوخ شده است حتی در کشورهای دیگر هم از این رنگ بیشتر استفاده می کنند.

در مجموعه نقاشی ساختمان کرج انواع رنگ آمیزی ساده و نقاشی و انواع نوشته ها بر روی دیوارهای مهد کودک و مدارس، انواع خرده کاری های نقاشی، نقاشی سقف ساختمان، نقاشی درب و پنجره با بهترین و مناسب ترین رنگ ها انجام می شود. شما می توانید با مشاوره گرفتن از کارشناسان شرکت نقاشی ساختمانی پارس پینتر از ترکیب رنگی فوق العاده استفاده کنید حتی می توانید از ترکیب کاغذ دیواری و رنگ در کنار هم استفاده کنید که جلوه ی فوق العاده ای دارد.

قیمت نقاشی ساختمان کرج

قیمت نقاشی ساختمان در کرج

نحوه تعیین قیمت نقاشی ساختمان در کرج دقیقاً بر حسب چیزی است که شما می خواهید. قیمت تمامی خدمات بر حسب متر مربع می باشد نوع رنگ و مکانی که می خواهید نقاشی شود بسیار در تعیین قیمت تأثیرگذار است. امروزه چون بیشتر افراد به دنبال کاغذ دیواری و انواع پوشش های مدرن برای دیوارها هستند. شرکت ها نقاشی ساختمان کرج با قیمت مناسب را انجام می دهند تا افراد تمایل بیشتری به این کار نشان دهند.

برای اطلاع دقیق از قیمت دقیق می توانید از نقاشان مجموعه باران بخواهید تا مکان مورد نظر را بازدید و قیمت دقیق را به شما بگویند همچنین می توانید از محل مورد نظر عکس بگیرید و آن را از طریق شبکه های مجازی نظیر تلگرام و واتس آپ برای این مجموعه بفرستید و قیمت حدودی را برای شما ذکر نمایند.

بهترین نقاش ساختمان کرج

 • بهترین نقاش ساختمان کرج فردی شریف و درستکار است که نقاشی ساختمان را با تمام وجود با حسن نیت انجام می دهد.
 • دارای سابقه طولانی و درخشان در این زمینه است و نام این فرد در اذهان آشنا و ماندگار است.
 • یک نقاش حرفه ای در کرج به خوبی با انواع رنگ، ترکیب و ساخت رنگ های حرفه ای ساختمان آشنایی کامل دارند و حتی کاتالوگ رنگ مخصوص به خود را به مشتریان ارائه می دهند.
 • بهترین نقاش ساختمان کرج همچون مشاور و راهنمایی است که به مشتریان در زمان مراجعه، اطلاعات مفید و جامع برای انتخاب رنگ ارائه می دهد.
 • از جمله خصوصیات یک نقاش حرفه ای، تکنیک هایی است که در نقاشی ساختمان به کار می گیرد و هیچ غیر ممکنی در کارش وجود ندارد.
 • افراد حرفه ای هستند که منصفانه ترین قیمت ها را در ازای باکیفیت ترین خدمات به شما خواهند داد.
 • در زمان مقرر و توافق شده در محل حضور می یابند، در طی مدت اجرای پروژه صادقانه و اصولی نقاشی ساختمان را انجام می دهند و در زمان تعیین شده ساختمان را به زیبایی هرچه تمام تحویل مشتری خواهند داد.
 • صبر، اخلاق حرفه ای و تلاش در وجود این افراد ریشه دوانده و به هیچ بهانه ای برای سرپیچی از از آن ها نیاز ندارند.

نقاشی ساختمان برای چه مکان هایی بیشتر مناسب است؟

جایگزین شدن تکنیک های جدید در پوشش دهی دیوارها نظیر کاغذ دیواری، دیوارپوش های کاذب، پوسترهای قابل شستشو و … باعث شده است که افراد کمتر از نقاشی و رنگ کاری ساختمان استفاده کنند. از مزایای نقاشی ساختمان کرج می توان به پوشش دهی بالا، تعویض راحت رنگ و تنوع در رنگ و جنس اشاره کرد و به همین دلیل است که هنوز هم نقاشی ساختمان طرفداران خاص خود را دارد.

با توجه به ساختار انواع رنگ ها که خاصیت ضد حریق، ضد صوت و عایق حرارت و رطوبت دارند مالکان ساختمان رنگ مورد نظر را انتخاب می کنند مثلاً رنگ های روغنی مناسب انواع در و پنجره، رنگ های پلاستیک مناسب فضاهای نظیر سقف خانه و محیط های دور از دسترس، رنگ مولتی کالر مناسب تمامی سطوح، رنگ آکرولیک هم مناسب انواع سطوح می باشد چون زود خشک می شود، رنگ پتینه بسیار کم طرفدار است و برای محیط داخلی خانه بیشتر استفاده می شود و در پایان رنگ بلکا است که با کاربری آسان و قیمت مناسب برای تمامی فضاها نظیر مدارس، مهدکودک ها، ساختمان ها و … می باشد و عایق خوبی در برابر حرارت و برودت است.

نقاشی ساختمان در کرج

انواع رنگ آمیزی درنقاشی ساختمان کرج

1- رنگ پلاستیک:

رنگ پلاستیک متداول ترین و پر استفاده تریرن رنگ می باشد که دلیل آن نیز بسیار واضح می باشد رنگ پلاستیک نسبت به رنگ های دیگر بسیار ارزان بود و بدون بو می باشد و کثیفی زیادی ندارد که ای دلایل برای انتخاب یک رنگ بسیار مناسب می باشد.

2- رنگ روغن

محبوبیت رنگ روغن در نقاشی ساختمان به این دلیل است که ماندگاری بیشتری دارد و قابل شستشو نیز هست و این دلایل هم کافیست تا رنگ روغن طرفداران خود را نیز داشته باشد.

3-پتینه

پتینه کاری نیز مشتریان خود را در نقاشی ساختمان دارد پتینه از تنوع بالایی برخور دار است و زیبایی خاصی به خانه می دهد از پتینه در دفاتر کار و شرکت ها نیز به وفور استفاده می شود.

بهترین نقاشی ساختمان کرج

سفارش نقاشی ساختمان

قیمت ها بر حسب نرخ اتحادیه نقاشان ساختمان کرج می باشد و شما می توانید در مطلب قیمت نقاشی ساختمان را مشاهده نمایید و یا برای استعلام قیمت با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

تلفن تلفنابوالفضل طالبی

Summary
Review Date
Reviewed Item
انجام رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان در کرج با قیمت مناسب و بهترین کیفیت توسط گروه پارس پینتر
Author Rating
41star1star1star1stargray